всі категорії
Здійснити платіж

Здійснити платіж

Головна> Здійснити платіж

Політика повернення

У нас є 30-денна політика повернення для будь-якої проблеми з якістю, що означає, що у вас є 30 днів після отримання товару, щоб подати запит на повернення з проблемами якості.


Щоб мати право на повернення, товар повинен бути у тому ж стані, в якому Ви його отримали, не ношеним та не використаним, з бірками та в оригінальній упаковці. Вам також знадобиться квитанція для підтвердження покупки.

Щоб почати повернення, Ви можете зв’язатися з нами за адресою:  [захищено електронною поштою]. Якщо ваше повернення буде прийнято, ми надішлемо вам деталі повернення для доставки. Предмети, надіслані нам без попереднього запиту на повернення, не будуть прийняті.


Ви завжди можете зв’язатися з нами з будь-яких питань повернення за адресою [захищено електронною поштою].


Пошкодження та проблеми

Будь ласка, перевірте своє замовлення під час отримання та негайно зв’яжіться з нами, якщо товар несправний, пошкоджений або якщо ви отримали неправильний товар, щоб ми могли оцінити проблему та виправити її.


Винятки / речі, що не повертаються

Вироби на замовлення поверненню не підлягають. Ми також не приймаємо повернення небезпечних матеріалів, легкозаймистих рідин або газів. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас виникнуть запитання чи сумніви щодо конкретного товару.


Біржі

Найшвидший спосіб забезпечити отримання бажаного товару - повернути наявний товар, і як тільки повернення буде прийнято, зробіть окрему покупку нового товару.


Повернення

Ми повідомимо вас, як тільки ми отримаємо та перевіримо ваше повернення, і повідомимо вам, чи повернення коштів було схвалено чи ні. Якщо це схвалено, ви отримаєте автоматичне повернення коштів за свій початковий спосіб оплати. Будь ласка, пам’ятайте, що обробка та повернення відшкодування також може зайняти деякий час, коли ваш банк чи компанія, що продає кредитну картку


Гарячі категорії