всі категорії

або Зателефонуйте 13967560611

Новини

Новини

Головна> Новини

Міжнародна суперзірка Ірен Ван успішно підписала контракт з відомим вітчизняним брендом перлів «Integrity»

Час: 2016-04-09 Переглядів: 36

8 квітня 2016 року Цілісність перловий компанія, відомий вітчизняний бренд перлів, офіційно підписала міжнародну суперзірку Ірен Ван як свого представника бренду. Церемонія підписання відбулася в Pullman Hotel Shanghai, який також отримав потужну підтримку з боку місцевої влади.

 

Що стосується Ірен Ван як представника перлинних виробів, представник компанії Integrity pearl сказав, що власна «богиня», інтелектуальна та елегантна зовнішність Ірен Ван і глибока культурна спадщина ідеально відповідають характеристикам і конотаціям бренду перлин Integrity pearl company, який добре демонструє класичність, мода та елегантність бренду компанії Integrity pearl і передають красу перлами більшій кількості людей.

 

При цьому сама Айрін Ван зізналася, що дуже любить перли і може продемонструвати свою гідну та елегантну манеру незалежно від одягу. Причина, чому вона вибрала Shuinianhua, полягала саме в його фокусі.

 

Як сказала Ірен Ван, Zhuji Integrity pearl Co., Ltd. зосереджується на кристалізації перлової промисловості. Після трьох поколінь роботи ми сформували одне з небагатьох підприємств, що займаються виробництвом перлів, у всій промисловій мережі, яка об’єднує розведення, обробку, оптову торгівлю та продаж.

 

Мережа продажів компанії Integrity pearl поширена по всьому світу та об’єднує комплексну маркетингову систему, включаючи продажі на прилавках брендів, продажі OEM та OEM, онлайн-продажі електронної комерції та телевізійні продажі. Його неодноразово запрошували стати членом Глобальної ради семінарів з розвитку перлинної промисловості, і він неодноразово брав участь у спільному організуванні китайських семінарів з експорту перлів, користуючись високою репутацією в перловій промисловості в країні та за кордоном.


图片 2

Попередня: Zhuji Integrity pearl Co., Ltd взяла участь у HK Jewelry & Gem 36 вересня

Далі: ніхто

Гарячі категорії