всі категорії

або Зателефонуйте 13967560611

Новини

Новини

Головна> Новини

Перли Zhuji користуються великим попитом на ювелірній виставці Гонконгу

Час: 2024-03-02 Переглядів: 7

В останній час перлами вироблені в місті Чжуцзі, провінція Чжецзян, привернули високу увагу на 40-й Гонконзькій міжнародній виставці ювелірних виробів, що проходила в Гонконзі. Чжудзі заразив 70% світових прісноводні перли і 90% прісноводних перлин Гонконгу, що принесло йому звання «найбільшого у світі центру виробництва та продажу прісноводних перлів».

У 2023 році Zhuji «Pearl Group» дебютувала на виставці ювелірних виробів у Гонконзі, отримавши замовлення на понад 1.5 мільярда юанів і залучивши професійних покупців із 133 країн і регіонів для встановлення довгострокової співпраці з сотнями закордонних торгових партнерів. Цього року представлений неймовірний набір першокласних ювелірних виробів від Zhuji, включаючи як різнокольорові перли, так і унікальні ювелірні вироби, які радують око.

图片 1

Під час Шоу рекламне відео «World Pearl Town» продовжувало транслюватися на екрані Козвей-Бей. У той же час група Zhuji вела переговори та співпрацювала з кількома відомими підприємствами щодо дизайну досліджень і розробок, просування бренду, роботи на ринку та інших аспектів, сприяючи подальшому просуванню Zhuji Pearl на міжнародну арену.

图片 2

Попередня: 2024 Shanxiahu World Pearl Conference

Далі: Zhuji Integrity Pearl Co., Ltd взяла участь у 2023 HK Jewelry & Gem

Гарячі категорії