всі категорії
Перевірте зразок/відео

Перевірте зразок/відео

Головна> Перевірте зразок/відео

Підтримка партнера

1. Старші консультаційні послуги з ювелірних виробів

Щоб краще обслуговувати вас і прислухатися до ваших вимог, ми надаємо вам досвідчених старших консультантів з ювелірних виробів. Протягом періоду співпраці ми допоможемо вам глибше зрозуміти професійні знання перлової індустрії та мати уявлення про поточну ситуацію та майбутні тенденції ринку галузі. Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, будь ласка  Зв'яжіться з нами.

● 1.1 Професійні знання та навички

Ми встановили освітній модуль на офіційному веб-сайті, щоб показати знання Pearl. Як наукова колонка в соціальних мережах, наша Facebook регулярно популяризує пов’язану науку, щоб надати вам більше інформації. 

Якщо ви хочете поглиблено обмінятися знаннями про продукт із професіоналами, будь ласка  Зв'яжіться з нами. З нетерпінням чекаю на вашу думку.

● 1.2 Поточна ситуація в галузі 

Ми працюємо в галузі виробництва перлів протягом 17 років і маємо багатий досвід у технології розведення, технології обробки, ситуації на ринку та майбутніх тенденцій. Якщо ви хочете дізнатися більше про галузь, будь ласка Зв'яжіться з нами.

2. Підтримка продукту

Надаючи сам продукт, ми сподіваємося надати вам уважне обслуговування продукту. Нижче наведені наші послуги з доданою вартістю продукту. Якщо ви хочете дізнатися більше про послуги з доданою вартістю продукту, будь ласка Зв'яжіться з нами.

● 2.1 Налаштування попиту

Ми можемо додати логотип на сам продукт або на зовнішню упаковку. За послугу стягується плата.

Ми поважаємо оригінальність і захищаємо інтереси бренду. Під час налаштування логотипу продукту нам потрібно показати відповідні документи на товарний знак бренду або дозвіл на логотип бренду.

● 2.2 Зйомка відео/зйомка зображень продукту 

Ми пропонуємо вам безкоштовні фотографії та відео, зроблені нашою компанією без логотипу. Однак, якщо вам потрібна індивідуальна настройка, ми стягуватимемо додаткову плату.

● 2.3 Пряма доставка товару  

Ми надаємо послуги прямої доставки. Наша компанія надасть детальний список доставки та використає стандартний заголовок списку. Будь ласка  Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.


Адреса:D0423-0430 Shanxiahu Pearl Market, Zhuji City, Zhejiang province, China

Phoen/'whatapp: +86 13967560611

Ел. пошта: [захищено електронною поштою]

Також ви можете заповнити форму праворуч, ми зв'яжемося з вами, коли отримаємо ваше повідомлення.


Гарячі категорії